BABIŠOVA KAVÁRNA: S Alešem Michlem. Už dneska!

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: S Alešem Michlem. Už dneska!

  Ahoj lidi, tak já vás vítám u další Kavárny, která vyjde dneska. A vytáhl jsem Aleše Michla. Jsem sice trošku nachlazenej, ale dal jsem si Coldrex, no tak snad to nějak dopadne :-)

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Český film

  Mám český film rád, takže pomáhám jak můžu. A Jiřinu Bohdalovou jsme milovali a milujeme celá rodina.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Thermal a bazén

  Příští rok po festivalu začneme rekonstruovat Thermal do kterého se zásadně neinvestovalo 40 let. Teď jsem ho poprvé viděl načančanej na festival, jinak ho znám v zuboženém stavu. Ale spoustu z vás zajímalo, co bude s bazénem, psali jste samé “Bazén, bazén, bazén”. No, to se budete muset podívat na novou Babišovu kavárnu.Speciál z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Koukněte hned.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Brexit

  Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker Juncker nese odpovědnost za nesmyslné řešení nelegální migrace - kvóty zásadním způsobem ovlivnily negativní názor Evropanů na Evropskou komisi. Právě Juncker nese hlavní vinu na tom, že Velká Británie odchází z EU. Nepřekvapilo mě, že spousta Čechů hned začala volat po referendu i u nás. Naše situace je ale radikálně jiná. V Babišově kavárně odpovídám i na vaše dotazy, koukněte na nový díl.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Robert Šlachta

  Tahle Babišova kavárna je o Robertu Šlachtovi. Který si to zaslouží. Myslím, že se to spoustě lidí nebude líbit, ale tady máte v šesti a půl minutách to nejdůležitější. Tradiční politické strany se pořád brání zuby nehty, aby šéf elitního policejního útvaru promluvil před poslanci nebo na vládě. Nakonec zřídily jen vyšetřovací komisi - výsledky budou možná tak po volbách. Šéfa policie si ale sehnali obratem - za pouhý týden! Šaškárna pokračuje. 15.6 Chovanec podepsal, 29.6 už mají vybraného šéfa. Toho měli ostatně vybraného už dávno, jak o tom média spekulovala. Pochopitelně další loutku Chovance - ten tímhle dokonale ovládl policii.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: OKD

  Asi se shodneme, že ne každého v téhle zemi nezajímá policejní krize. Někomu jde o práci. O budoucnost svou a své rodiny. Pavla mě vzala do kavárny, abychom se bavili o osudu OKD. Přišlo asi 300 dotazů, ty podstatné Pavla vybrala. Podívejte se na to, má to přes šest minut, ale vyplatí se.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Reorganizace policie

  Pavla Charvátová chtěla původně u mě v Kavárně mluvit o jiných tématech, ale nakonec nás v sobotu na poslední chvíli požádala o vaše reakce a dotazy z Facebooku na aktuální situaci kolem slučování policejních útvarů. Bylo toho 14 stran, tak si vybrala. Koukněte na to.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Zdravotnictví

  Tak tohle je moje pražská kavárna. Dneska o zdravotnictví. Mám to z první ruky. Třeba od sestřiček z Chebu. Kterým teď posílám velkou pusu a díky za to, co pro pacienty dělají. Trvá to šest minut, tak snad to dáte .

Přeskočit na menu