BABIŠOVA KAVÁRNA: Budu kandidovat z posledního místa!

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Budu kandidovat z posledního místa!

  Proč jsem se rozhodl, že do voleb půjdu z posledního místa? Kdy a proč mě to napadlo? Není to risk? A co znamená změna v našich stanovách? Na to všechno se mě Daniela ptala a já jí trpělivě odpovídal. Koukněte na další Kavárnu.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Proč 101 poslanců?

  Těch nápadů, se kterými jsem přišel na sněmu bylo docela dost a někteří novináři a politologové to dodnes nemůžou pochopit. Snížení počtu poslanců, ministerstev, debata o zrušení Senátu… Chtěl bych se inspirovat v zemích okolo nás. Vím, že to neprosadíme hned, ale mluvit by se o tom podle mě mělo.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Už dneska!

  Čau lidi! Tohle je Daniela Rybářová z Karlových Varů. Napsala mi, že chce se mnou točit Kavárnu, protože to prý chce ženskou. A pak se mě zeptala, jestli náhodou nejsem diktátor. Vydáme už dneska, tak se koukejte.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: EET? Prostě funguje

  Možná jste se taky těšili, že celý systém EET první den spadne. Říkal mi to před chvíli jeden hospodský v Lanškrouně. Tu radost jsem mu neudělal. Za prosinec podle statistiky Finanční správy narostly tržby o 100 % a registrace DPH taky. Systém je připravený i na maloobchod a velkoobchod od 1. března Prostě to funguje. Koukněte na novou Kavárnu.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Kolik jsem vydělal?

  Novináři mě neustálými dotazy přinutili podívat se na to, jaké jsem měl od roku 1993 příjmy. Tak jsem zveřejnil všechny své zdaněné příjmy. Někteří redaktoři ale zapomněli, že jsou i příjmy, které se nedaní, a tak začali psát, že jsem neměl dost peněz na život. Nechal jsem si všechno vytáhnout a tady je do koruny vysvětlené, z čeho jsem žil a taky kolik jsem státu odvedl za ty roky daní. Budu rád, když to samé budou novináři požadovat po všech předsedech parlamentních stran. Ať je to fér. Koukněte na to.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Trump je akční

  Trump je byznysmen, je zvyklý rozhodovat rychle, jako ve firmě. Je akční. Koukněte na další Kavárnu, řeknu tam, komu svěřím Agrofert.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: EET, Trump, moje příjmy a... Agrofert

  Jak říká Aleš Michl, už asi pětkrát jsme točili o EET, ale protože vás to šíleně baví, tak jsme si řekli, že do toho půjdeme znovu. A taky budeme mluvit o Trumpovi, o mých příjmech, komu svěřím Agrofert a taky o tom, jak zase někdo lže. Už dneska.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: ČSSD a já

  Podle ČSSD jsem prý predátor. A říkají o mně ještě další věci, no tak jsem k tomu řekl kolegovi Michlovi taky svoje.

Přeskočit na menu