Čepice!

 • Čepice!

  Čepice s nápisem SILNÉ ČESKO. Představte si, že je po nich pořád slušná poptávka. Každý den chodí desítky mailů a Jaromír si o ní teď řekl v aplikaci Pojď do mě. Není problém, možností, jak se k ni dostat je víc. Tak koukněte na video.

 • Audit je útokem na Česko

  Můj dnešní projev ve sněmovně. Řekl jsem tam všechno. O 35 miliardách, které jsme museli platit za předchozí vlády. I o tom, že pochybný audit je útokem na Českou republiku.

 • Hned po volbách plníme, co jsme slíbili!

  Zákulisí prvního jednání v Bruselu? Koukněte na video. Hned po volbách plníme to, co jsme před nimi slibovali. Třeba to, že komisi musí vést někdo, kdo ji odpolitizuje. Ale bude to ještě tvrdé.

 • Na IDETu to bylo super!

  Jak jsem napsal do návštěvní knihy, IDET je skvělý veletrh, který významně podporuje export českých zbrojařských firem. Byl jsem tam teď poprvé a určitě se vrátím. A vy se mrkněte na video, bylo to tam chvílema docela akční.

 • Exkluzivní záběry!

  Mám tady EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY. Na tomhle videu jsem poprvé viděl a slyšel to napětí, které panovalo těsně před vyhlášením výsledků voleb, dokonce jsem kolegy okřikl, aby se ztišili. A taky hned to nadšení z toho, jak to dopadlo. Koukněte na to, tyhle záběry jste v žádné televizi neviděli a neuvidíte. No, a pak je tam taky tiskovka, tedy její sestřih, kde já a Dita popisujeme, proč jsme podle nás vyhráli už naše šesté volby. Hlavní je ale jedno. Opět to bylo díky vám. DĚKUJEME za vaše hlasy.

 • Brexit a silné členské státy

  To, abych se dostal ke slovu na téma Brexit, jsem si u paní Witowské musel dost pracně vybojovat. Je to holt téma, o kterém vím z našich politiků nejvíc. Na Radách jsem u toho. No, a pak jsem rovnou odpověděl na její otázku ohledně reformy Evropy. MY CHCEME EVROPU SILNÝCH ČLENSKÝCH STÁTŮ!

 • Dvojí kvalita potravin? Máme důkaz!

  Dvojí kvalita potravin? Máme důkaz! Co nám nabízejí v Česku a co nám nabízejí v Německu? Ve stejných řetězcích. Od stejných výrobců.

 • Mobilní data

  Pokud jste mě včera nesledovali v debatě Česká televize se Světlanou Witowskou, což bych vzhledem k hokeji pochopil, tak vám sem postupně dám ty nejlepší momenty z debaty. Startujeme! MOBILNÍ DATA.

Přeskočit na menu