BABIŠOVA KAVÁRNA: EET? Prostě funguje

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: EET? Prostě funguje

  Možná jste se taky těšili, že celý systém EET první den spadne. Říkal mi to před chvíli jeden hospodský v Lanškrouně. Tu radost jsem mu neudělal. Za prosinec podle statistiky Finanční správy narostly tržby o 100 % a registrace DPH taky. Systém je připravený i na maloobchod a velkoobchod od 1. března Prostě to funguje. Koukněte na novou Kavárnu.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Kolik jsem vydělal?

  Novináři mě neustálými dotazy přinutili podívat se na to, jaké jsem měl od roku 1993 příjmy. Tak jsem zveřejnil všechny své zdaněné příjmy. Někteří redaktoři ale zapomněli, že jsou i příjmy, které se nedaní, a tak začali psát, že jsem neměl dost peněz na život. Nechal jsem si všechno vytáhnout a tady je do koruny vysvětlené, z čeho jsem žil a taky kolik jsem státu odvedl za ty roky daní. Budu rád, když to samé budou novináři požadovat po všech předsedech parlamentních stran. Ať je to fér. Koukněte na to.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Trump je akční

  Trump je byznysmen, je zvyklý rozhodovat rychle, jako ve firmě. Je akční. Koukněte na další Kavárnu, řeknu tam, komu svěřím Agrofert.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: EET, Trump, moje příjmy a... Agrofert

  Jak říká Aleš Michl, už asi pětkrát jsme točili o EET, ale protože vás to šíleně baví, tak jsme si řekli, že do toho půjdeme znovu. A taky budeme mluvit o Trumpovi, o mých příjmech, komu svěřím Agrofert a taky o tom, jak zase někdo lže. Už dneska.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: ČSSD a já

  Podle ČSSD jsem prý predátor. A říkají o mně ještě další věci, no tak jsem k tomu řekl kolegovi Michlovi taky svoje.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: EET

  Jestli spím dobře kvůli EET? No velice dobře. I když málo. Koukněte na novou Kavárnu, fakt stojí za to.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Nižší daně

  Máme tady pro vás s Alešem Michlem ještě jednu Kavárnu. Ale nebojte, má jen minutu a půl. Na neděli tak akorát. O daních, o důchodcích a třeba taky o Úřadu vlády. Koukněte.

 • BABIŠOVA KAVÁRNA: Donald Trump

  Prý jsme si s Donaldem Trumpem podobní. Já si to nemyslím. A nebo že bychom si v něčem podobní byli? Co by pro nás mohl tenhle nový americký prezident udělat? Chtěl bych, aby u nás jeho žena zastávala post americké velvyslankyně? Probrali jsme to s Alešem Michlem, mrkněte.

Přeskočit na menu