Přeskočit na obsah



14 krajských měst,
91 oblastních organizací,
188 místních organizací

Vyberte si na mapě

Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Mapa České republiky - vyberte kraj

Zobrazit celou ČR

Hlavní město Praha

Krajský web: www.anobudelip.cz/praha

Krajská organizace

Radmila Kleslová

Krajská předsedkyně Radmila Kleslová kleslova@anobudelip.cz

Krajský manažer Pavel Plesník plesnik@anobudelip.cz Tel: 725 996 834

Krajská kancelář

Vršovická 64, Praha 10 - Vršovice
Tel: 725 996 834
Úřední hodiny: každou středu 10:00 – 12:00, 13:00 – 17:00

1. místopředseda: Matěj Fichtner
místopředseda: Pavel Klaška
místopředseda: Radek Lacko

Oblastní organizace

Místní organizace

Středočeský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/stredocesky-kraj

Krajská organizace

František Petrtýl

Krajský předseda František Petrtýl petrtyl@anobudelip.cz Tel: 602 111 909

Krajský manažer Jaromír Maceška maceska@anobudelip.cz Tel: 774 939 500

Krajská kancelář

Babická 2329, Praha 4
149 00
Zástupce krajského manažera:
Martin Haushalter

Místopředsedové:
Jaroslava Jermanová
Jana Hrabáková
Přemysl Mališ

Oblastní organizace

Místní organizace

Jihočeský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/jihocesky-kraj

Krajská organizace

Radka Maxová

Krajská předsedkyně Radka Maxová maxova@anobudelip.cz Tel: 601 380 599

Krajská manažerka Vladimíra Hrušková hruskova@anobudelip.cz Tel: 601 380 602

Krajská kancelář

DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice
Tel: 601 380 602

Místopředsedové:
Roman Kubíček
Radek Hloušek
Petr Kalina

Oblastní organizace

Místní organizace

Plzeňský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/plzensky-kraj

Krajská organizace

Jan Volný

Krajský předseda Jan Volný volny@anobudelip.cz Tel: 601 392 544

Krajský manažer Michal Marek marek@anobudelip.cz Tel: 725 996 837

Krajská kancelář

Hotel Slovan, Smetanovy sady 1, pokoj č. 222, 2. patro, Plzeň-město
Tel: 725 996 837

Místopředsedové:
Pavel Strolený
Roman Zarzycký
Pavel Šrámek

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Kaznějov Petr Vanka

    Tel: 608 010 774


  • Nepomuk Věra Fenclová

    Tel: 775 140 966


  • Nýrsko Miroslava Irlbeková

    Tel: 606 909 653


  • Plzeň 1 Ivana Mádlová

    Tel: 737 571 660

  • Plzeň 2 - Slovany Miloslava Rutová plzen.mesto@anobudelip.cz

    Tel: 601 392 690

  • Plzeň 3 Pavel Šrámek sramek@psp.cz

    Tel: 736 780 919

  • Plzeň 4 - Doubravka Petr Šustáček

    Masarykova 1017/79, Plzeň 312 00
    St 16:00 - 17:00
    Tel: 777 442 511

  • Plzeň 8 - Černice Stanislav Majerník

    Tel: 602 247 602

  • Sušice František Jelínek klatovy@anobudelip.cz

    Tel: 777 225 548


Karlovarský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/karlovarsky-kraj

Krajská organizace

Krajský předseda Martin Hurajčík hurajcik@anobudelip.cz

Krajský manažer Vlastimil Lesčinský lescinsky@anobudelip.cz Tel: 602 466 567

Krajská kancelář

5. května 163, Sokolov

Oblastní organizace

Místní organizace

Ústecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/ustecky-kraj

Krajská organizace

Pavel Elias

Krajský předseda Pavel Elias pelias@prochazka.cz

Krajský manažer Jakub Komárek jakub.komarek@anobudelip.cz Tel: 777 193 744

Krajská kancelář

Ústí nad Labem

Oblastní organizace

Místní organizace

Liberecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/liberecky-kraj

Krajská organizace

Tibor Batthyány

Krajský předseda Tibor Batthyány liberec@anobudelip.cz Tel: 601 392 546

Krajská manažerka Markéta Akrmanová akrmanova@anobudelip.cz Tel: 601 380 570

Krajská kancelář

Poštovní náměstí 24/7, Liberec

Oblastní organizace

Místní organizace

Královehradecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/kralovehradecky-kraj

Krajská organizace

Pavel Plzák

Krajský předseda Pavel Plzák plzak@anobudelip.cz

Krajská manažerka Darina Kricnarová kricnarova@anobudelip.cz Tel: 601 392 549

Krajská kancelář

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Hradec Králové - Město Andrea Turková

    Tel: 739 451 217


  • Lhota pod Hořičkami Eva Tipeltová mo.lhota.pod.horickami@anobudelip.cz

    Tel: 775 969 743


  • Trutnov město Jiří Šedivec

    Tel: 737 231 174


Pardubický kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/pardubicky-kraj

Krajská organizace

Jan Řehounek

Krajský předseda Jan Řehounek rehounek@anobudelip.cz

Krajská manažerka Simona Barvířová barvirova@anobudelip.cz Tel: 606 699 273

Krajská kancelář

třída Míru 420 (vchod z ulice Bratranců Veverkových)
Pardubice, 530 02

Místopředsedové:
Stanislav Ešner
Miloš Akerman
Miroslav Navrátil

Oblastní organizace

Místní organizace

Kraj Vysočina

Krajský web: www.anobudelip.cz/kraj-vysocina

Krajská organizace

Josef Kott

Krajský předseda Josef Kott kottj@psp.cz Tel: 602 108 934

Krajský manažer Lubomír Nechvátal nechvatal@anobudelip.cz Tel: 725 996 833

Krajská kancelář

Žižkova 1696/15, Jihlava

Oblastní organizace

Místní organizace

Jihomoravský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/jihomoravsky-kraj

Krajská organizace

Marek Janíček

Krajský předseda Marek Janíček janicek@anobudelip.cz Tel: 777 600 342

Krajský manažer Pavel Galík galik@anobudelip.cz Tel: 725 996 852

Krajská kancelář

Hlinky 68, Brno, 603 00

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Bořetice Pavel Odstrčil

    Tel: 736 541 580

  • Boskovice Lukáš Holík

    Tel: 775 306 922

  • Břeclav - město Milan Vojta

    Tel: 739 672 479

  • Brno - Bohunice Antonín Brzobohatý

    Tel: 603 487 562


  • Brno - Bystrc Zdeněk Vala

    Tel: 737 368 118

  • Brno - Černovice David Rusňák

    Tel: 775 551 122


  • Brno - Ivanovice Jiří Faltýnek

    Tel: 733 347 656


  • Brno - Jih Marek Janíček

    Tel: 777 600 342


  • Brno - Jundrov Karel Rais

    Tel: 602 510 941

  • Brno - Kníničky Václav Vincenc

    Tel: 602 754 225

  • Brno - Královo Pole Zuzana Artimová

    Tel: 606 406 886

  • Brno - Líšeň Ladislav Barták

    Tel: 603 841 925


  • Brno - Maloměřice a Obřany Vladimír Šepel

    Tel: 776 189 764

  • Brno - Řečkovice Vladimír Číhal

    Tel: 605 235 170

  • Brno - sever Barbora Maťáková

    Tel: 777 581 305

  • Brno - Slatina Alžbeta Vlčková

    Tel: 607 940 538


  • Brno - Střed Marie Škárková

    Tel: 725 851 505


  • Brno - Vinohrady Tomáš Pokorný

    Tel: 608 622 117


  • Brno - Žabovřesky Richard Ficek

    Tel: 605 860 810

  • Brno - Žebětín Petr Bauer

    Tel: 777 899 444

  • Brno - Židenice René Novotný

    Tel: 737 371 587


  • Hodonín - město Milan Lúčka

    Tel: 602 423 878

  • Hustopeče Kamil Konečný

    Tel: 608 410 296

  • Jedovnice Lenka Šebelová

    Tel: 723 709 963

  • Lelekovice Taťána Malá

    Tel: 777 274 894


  • Lužice u Hodonína Jiří Ilčík

    Tel: 603 285 783

  • Mikulov Ivo Ježek

    Tel: 606 606 093

  • Moravský Krumlov Bořivoj Ziegler

    Tel: 602 136 041


  • Pohořelice Miloš Pavlů

    Tel: 605 987 992


  • Rosice Petr Ženožička

    Tel: 737 382 947


  • Rousínov Lukáš Kmenta

    Tel: 601 585 727


  • Šlapanice u Brna Tomáš Sova

    Tel: 602 511 969


  • Slavkov u Brna Roman Andrla

    Tel: 777 572 573

  • Únanov Jan Krištof

    Tel: 737 184 377


  • Vyškov Vladimír Turčan mo.vyskov@anobudelip.cz

    Tel: 602 754 172


  • Znojmo Petr Vodička

    Tel. 774 303 470

Olomoucký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/olomoucky-kraj

Krajská organizace

Ladislav Okleštěk

Krajský předseda Ladislav Okleštěk oklestek@anobudelip.cz

Krajský manažer Milan Passinger passinger@anobudelip.cz Tel: 725 996 804

Krajská kancelář

Určická ulice 4220/53, Prostějov

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Hranice Jiří Kudláček

    Tel: 603 851 716
    Web: hranice.anobudelip.cz

  • Javorník Sieglinde Mimrová

    Tel: 724 363 368

  • Jeseník Adam Kalous

    Tel: 724 904 494
    Web: jesenik.anobudelip.cz

  • Konice Jan Coufal

    Tel: 608 002 336

  • Kralice na Hané Radovan Fabiánek

    Tel: 608 780 828

  • Lipová-Lázně Milan Flender

    Tel: 602 754 541

  • Mohelnice Vladimír Daněk

    Tel: 732 995 246
    Web: mohelnice.anobudelip.cz

  • Olomouc Miroslav Žbánek

    Tel: 739 002 413
    Web: www.anoolomouc.cz

  • Přerov Petr Vrána

    Tel: 728 359 333
    Web: prerov.anobudelip.cz

  • Prostějov Hana Naiclerová

    Tel: 731 111 531

  • Šternberk Jiří Kraus

    Tel: 737 585 836

  • Šumperk Martin Janíček

    Tel: 604 692 424
    Web: sumperk.anobudelip.cz

  • Uničov Jaromíra Lónová

    Tel: 777 888 790

  • Vrbátky Ivo Zatloukal

    Tel: 606 485 021

  • Zábřeh Jana Goláňová

    Tel: 724 632 174
    Web: zabreh.anobudelip.cz

Moravskoslezský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/moravskoslezsky-kraj

Krajská organizace

Josef Bělica

Krajský předseda Josef Bělica belica@anobudelip.cz Tel: 602 766 689

Krajská manažerka Darina Čavojská cavojska@anobudelip.cz Tel: 777 326 760

Krajská kancelář

28. října 165/68, Ostrava

Místopředsedové:
Patrik Bocek
David Pfleger

Oblastní organizace

Místní organizace

Zlínský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/zlinsky-kraj

Krajská organizace

Pavel Pustějovský

Krajský předseda Pavel Pustějovský pustejovsky@anobudelip.cz Tel: 724 010 634

Krajský manažer Jiří Bílek bilek@anobudelip.cz Tel: 737 867 490

Krajská kancelář

Kvítková 4323, Zlín

Oblastní organizace

Místní organizace

Přeskočit na menu