Přeskočit na obsah



91 oblastních organizací,
14 krajských měst

Vyberte si na mapě

Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Mapa České republiky - vyberte kraj

Zobrazit celou ČR

Hlavní město Praha

Krajská předsedkyně Radmila Kleslová kleslova@anobudelip.cz

Krajská manažerka Karolína Mrázková mrazkova@anobudelip.cz Tel: 725 996 834

Krajská kancelář

Panská 7, 110 00 Praha 1
Tel: 725 996 834

Úřední hodiny: každou středu 10:00 – 12:00, 13:00 – 17:00

Středočeský kraj

Krajská předsedkyně Jaroslava Jermanová jermanova@anobudelip.cz

Krajská manažerka Pavlína Kuncová kuncova@anobudelip.cz Tel: 601 392 673

Krajská kancelář

Panská 7, 110 00 Praha 1
Tel: 601 380 598, 601 392 673

Jihočeský kraj

Krajská předsedkyně Radka Maxová maxova@anobudelip.cz Tel: 601 380 599

Krajská manažerka Vladimíra Hrušková hruskova@anobudelip.cz Tel: 601 380 602

Krajská kancelář

DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice
Tel: 601 380 602

Plzeňský kraj

Krajský předseda Jan Volný volny@anobudelip.cz Tel: 601 392 544

Krajský manažer Michal Marek marek@anobudelip.cz Tel: 725 996 837

Krajská kancelář

Hotel Slovan, Smetanovy sady 1, pokoj č. 222, 2. patro, Plzeň-město
Tel: 725 996 837

Karlovarský kraj

Krajský předseda Roman Procházka prochazka@anobudelip.cz

Krajská manažerka Iveta Hejnová hejnova@anobudelip.cz Tel: 777 585 868

Krajská kancelář

5. května 163, Sokolov

Tel: 777 585 868

  • Cheb Daniela Seifertová cheb@anobudelip.cz

    Jateční 5
    Út: 15:00 - 17:00
    Čt: 15:00 - 16:00

  • Karlovy Vary Čestmír Bruštík karlovy.vary@anobudelip.cz

    T.G.Masaryka 859/18
    Út: 13:00 - 17.00
    Čt: 15.30 - 17.30
    Pá: 13:00 - 17.00

  • Sokolov Renata Oulehlová sokolov@anobudelip.cz

    5. května 163
    Út: 15:00 - 17:00
    Čt: 15:00 - 17:00

Ústecký kraj

Krajský předseda Pavel Elias pelias@prochazka.cz

Krajský manažer Jakub Komárek jakub.komarek@anobudelip.cz Tel: 777 193 744

Krajská kancelář

Ústí nad Labem
Tel: 777 193 744

Liberecký kraj

Krajský předseda Tibor Batthyány liberec@anobudelip.cz Tel: 601 392 546

Krajská manažerka Markéta Akrmanová akrmanova@anobudelip.cz Tel: 601 380 570

Krajská kancelář

Poštovní náměstí 24/7, Liberec
Tel: 601 380 570

  • Česká Lípa Alena Šafránková ceska.lipa@anobudelip.cz

    U Spojů 2675

    Tel: 601 392 686

  • Jablonec nad Nisou Renata Sotáková jablonec.nad.nisou@anobudelip.cz

    Liberecká ulice, č.15, ve III.patře, v budově Polikliniky č.2.
    Hodiny pro veřejnost: po individuální domluvě

    Tel: 601 392 684

  • Liberec Tibor Batthyány liberec@anobudelip.cz

    Poštovní náměstí 24/7
    Hodiny pro veřejnost: po individuální domluvě

    Tel: 601 392 546

  • Semily Ing.Tomáš Hyka semily@anobudelip.cz

    Pod Černým mostem 486
    Tel: 601 392 682

    Hodiny pro veřejnost: po individuální domluvě

Královehradecký kraj

Krajský předseda Pavel Plzák plzak@anobudelip.cz

Krajská manažerka Darina Kricnarová kricnarova@anobudelip.cz Tel: 601 392 549

Krajská kancelář

Nerudova 37/32, Pražské předměstí, Hradec Králové
Tel: 601 392 549

Pardubický kraj

Krajský předseda Petr Havlíček havlicek@anobudelip.cz

Krajský manažer Tomáš Krátký kratky@anobudelip.cz Tel: 601 392 679

Krajská kancelář

Semtín 82, zastávka Semtín, hlavní brána, (objekt P9), Pardubice
Tel: 601 392 679

Kraj Vysočina

Krajský předseda Josef Kott kottj@psp.cz

Krajský manažer Lubomír Nechvátal nechvatal@anobudelip.cz Tel: 725 996 833

Krajská kancelář

Žižkova 1696/15, Jihlava
Tel: 602 108 934 nebo 725 996 833

Jihomoravský kraj

Krajský předseda Bohuslav Chalupa chalupa@anobudelip.cz Tel: 601 392 675

Krajský manažer Pavel Galík galik@anobudelip.cz Tel: 725 996 852

Krajská kancelář

Cejl 504/38, Brno-město
Tel: 601 392 675, 725 996 852

Olomoucký kraj

Krajský předseda Ladislav Okleštěk oklestek@anobudelip.cz

Krajská manažerka Petra Prchalová prchalova@anobudelip.cz Tel: 725 996 856

Krajská kancelář

Určická ulice 4220/53, Prostějov

Tel: 725 996 856

  • Jeseník Vendula Sukupová jesenik@anobudelip.cz

    Masarykovo náměstí 150/24, 79001
    Úřední hodiny: Po, Čt 14:00 - 18:00

  • Olomouc Milan Feranec olomouc@anobudelip.cz

    Šantova 4, 779 00 Olomouc
    St: 17.00 - 19.00

  • Přerov Petr Vrána prerov@anobudelip.cz

    Kratochvílova 2
    St, Čt: 15:00 - 17:00

  • Prostějov Zdeněk Šestořád prostejov@anobudelip.cz

    Určická ulice 4220/53
    Po: 09:00 – 11:00, 13:00 – 16:00

  • Šumperk Jiří Vozda vozda@anobudelip.cz

    Budova Stavoprojektu, Lidická 56
    St: 13:00 - 15:00
    Pá: 8:00 - 10:00

Moravskoslezský kraj

Krajský předseda Radim Vrbata vrbata@anobudelip.cz Tel: 602 766 689

Krajská manažerka Blanka Kotrlová kotrlova@anobudelip.cz Tel: 725 996 804

Krajská kancelář

28. října 165/68, Ostrava
Tel: 725 996 804

Zlínský kraj

Krajský předseda Vladimír Zejdl vladimir.zejdl@gmail.com Tel: 724 287 046

Krajská manažerka Pavlína Hájková hajkova@anobudelip.cz Tel: 725 996 803

Krajská kancelář

Kvítková 4323, Zlín
Tel: 724 287 046

Přeskočit na menu