Přeskočit na obsah



14 krajských měst,
92 oblastních organizací,
230 místních organizací

Vyberte si na mapě

Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Mapa České republiky - vyberte kraj

Zobrazit celou ČR

Hlavní město Praha

Krajský web: www.anobudelip.cz/praha

Krajská organizace

Martin Stropnický

Krajský předseda Martin Stropnický stropnicky@anobudelip.cz

Krajský manažer Martin Haushalter haushalter@anobudelip.cz Tel: 724 689 154

Krajská kancelář

místopředseda: Jan Říčař
místopředseda: Karel Grabein Procházka

Oblastní organizace

Místní organizace

Středočeský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/stredocesky-kraj

Krajská organizace

František Petrtýl

Krajský předseda František Petrtýl petrtyl@anobudelip.cz Tel: 602 111 909

Krajský manažer Jaromír Maceška maceska@anobudelip.cz Tel: 774 939 500

Krajská kancelář

Tel: 774 939 500
Babická 2329, Praha 4
149 00
Zástupce krajského manažera:
Martin Haushalter

Místopředsedové:
Jaroslava Jermanová
Jana Hrabáková
Přemysl Mališ

Oblastní organizace

Místní organizace

Jihočeský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/jihocesky-kraj

Krajská organizace

Radka Maxová

Krajská předsedkyně Radka Maxová maxova@anobudelip.cz Tel: 601 380 599

Krajská manažerka Vladimíra Hrušková hruskova@anobudelip.cz Tel: 601 380 602

Krajská kancelář

Tel: 601 380 602
DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Místopředsedové:
Roman Kubíček
Radek Hloušek
Petr Kalina

Oblastní organizace

Místní organizace

Plzeňský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/plzensky-kraj

Krajská organizace

Jan Volný

Krajský předseda Jan Volný volny@anobudelip.cz Tel: 601 392 544

Krajský manažer Michal Marek marek@anobudelip.cz Tel: 725 996 837

Krajská kancelář

Tel: 725 996 837
Hotel Slovan, Smetanovy sady 1, kancelář č. 222, 2. patro, Plzeň-město

Místopředsedové:
Pavel Strolený
Roman Zarzycký

Oblastní organizace

Místní organizace

Karlovarský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/karlovarsky-kraj

Krajská organizace

Krajský předseda Martin Hurajčík hurajcik@anobudelip.cz Tel: 602 425 537

Krajský manažer Vlastimil Lesčinský lescinsky@anobudelip.cz Tel: 602 466 567

Krajská kancelář

5. května 163, Sokolov

Oblastní organizace

Místní organizace

Ústecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/ustecky-kraj

Krajská organizace

Jan Richter

Krajský předseda Jan Richter richter@anobudelip.cz Tel: 725 996 802

Krajský manažer Jakub Komárek jakub.komarek@anobudelip.cz Tel: 777 193 744

Krajská kancelář

Tel: 777 193 744
místopředsedsedové:
Richard Brabec
Pavel Elias
Josef Hambálek

Oblastní organizace

Místní organizace

Liberecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/liberecky-kraj

Krajská organizace

Krajská předsedkyně Daniela Kysilková kysilkova@anobudelip.cz Tel: 722 959 620

Krajská manažerka Markéta Akrmanová akrmanova@anobudelip.cz Tel: 601 380 570

Krajská kancelář

Poštovní náměstí 24/7, Liberec

Místopředsedové:
Milan Adamec
Rostislav Chlupáč
Jana Pastuchová

Oblastní organizace

Místní organizace

Královehradecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/kralovehradecky-kraj

Krajská organizace

Pavel Plzák

Krajský předseda Pavel Plzák plzak@anobudelip.cz

Krajská manažerka Darina Kricnarová kricnarova@anobudelip.cz Tel: 601 392 549

Krajská kancelář

Třída ČSA 287, Hradec Králové

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Hradec Králové - Město Andrea Turková

    Tel: 739 451 217


  • Lhota pod Hořičkami Eva Tipeltová mo.lhota.pod.horickami@anobudelip.cz

    Tel: 775 969 743


  • Trutnov město Jiří Šedivec

    Tel: 737 231 174


Pardubický kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/pardubicky-kraj

Krajská organizace

Jan Řehounek

Krajský předseda Jan Řehounek rehounek@anobudelip.cz

Krajská manažerka Simona Barvířová barvirova@anobudelip.cz Tel: 606 699 273

Krajská kancelář

Tel: 606 699 273
Třída Míru 302/3, 530 02
Pardubice (1. Patro)

Místopředsedové:
Stanislav Ešner
Miloš Akerman
Miroslav Navrátil

Oblastní organizace

Místní organizace

Kraj Vysočina

Krajský web: www.anobudelip.cz/kraj-vysocina

Krajská organizace

Josef Kott

Krajský předseda Josef Kott kottj@psp.cz Tel: 602 108 934

Krajský manažer Lubomír Nechvátal nechvatal@anobudelip.cz Tel: 725 996 833

Krajská kancelář

Žižkova 1696/15, Jihlava

Oblastní organizace

Místní organizace

Jihomoravský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/jihomoravsky-kraj

Krajská organizace

Marek Janíček

Krajský předseda Marek Janíček janicek@anobudelip.cz Tel: 777 600 342

Krajský manažer Pavel Galík galik@anobudelip.cz Tel: 725 996 852

Krajská kancelář

Hlinky 68, Brno, 603 00

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Adamov Soňa Bychlerová mo.adamov@anobudelip.cz
  • Bořetice Pavel Odstrčil

    Tel: 736 541 580

  • Boskovice Lukáš Holík

    Tel: 775 306 922

  • Břeclav - město Milan Vojta

    Tel: 739 672 479

  • Brno - Bohunice Antonín Brzobohatý

    Tel: 603 487 562


  • Brno - Bystrc Zdeněk Vala

    Tel: 737 368 118

  • Brno - Černovice Šárka Korkešová

    Tel: 724 358 239

  • Brno - Ivanovice Jiří Faltýnek

    Tel: 733 347 656


  • Brno - Jih Marek Janíček

    Tel: 777 600 342


  • Brno - Jundrov Karel Rais

    Tel: 602 510 941

  • Brno - Kníničky Václav Vincenc

    Tel: 602 754 225

  • Brno - Královo Pole Zuzana Artimová

    Tel: 606 406 886

  • Brno - Líšeň Ladislav Barták

    Tel: 603 841 925


  • Brno - Maloměřice a Obřany Vladimír Šepel

    Tel: 776 189 764

  • Brno - Řečkovice Vladimír Číhal

    Tel: 605 235 170

  • Brno - sever Barbora Maťáková

    Tel: 777 581 305

  • Brno - Slatina Alžbeta Vlčková

    Tel: 607 940 538


  • Brno - Střed Marie Škárková

    Tel: 725 851 505


  • Brno - Vinohrady Tomáš Pokorný

    Tel: 608 622 117


  • Brno - Žabovřesky Radek Uhlíř mo.brno.zabovresky@anobudelip.cz

    Tel: 605 860 810

  • Brno - Žebětín Petr Bauer

    Tel: 777 899 444

  • Brno - Židenice René Novotný

    Tel: 737 371 587


  • Hodonín - město Milan Lúčka

    Tel: 602 423 878

  • Hustopeče Kamil Konečný

    Tel: 608 410 296

  • Ivančice Jiří Horák mo.ivancice@anobudelip.cz
  • Jedovnice Lenka Šebelová

    Tel: 723 709 963

  • Kuřim Milada Májská mo.kurim@anobudelip.cz
  • Lelekovice Taťána Malá

    Tel: 777 274 894


  • Lužice u Hodonína Jiří Ilčík

    Tel: 603 285 783

  • Mikulov Ivo Ježek

    Tel: 606 606 093

  • Mokrá-Horákov Martin Urbánek mo.mokra.horakov@anobudelip.cz
  • Moravský Krumlov Bořivoj Ziegler

    Tel: 602 136 041


  • Nosislav Petr Bartušek mo.nosislav@anobudelip.cz
  • Oslavany Petr Hybl mo.oslavany@anobudelip.cz
  • Ostrov u Macochy Josef Škvařil mo.ostrov.u.macochy@anobudelip.cz
  • Pohořelice Miloš Pavlů

    Tel: 605 987 992


  • Rosice Petr Ženožička

    Tel: 737 382 947


  • Rousínov Lukáš Kmenta

    Tel: 601 585 727


  • Šlapanice u Brna Tomáš Sova

    Tel: 602 511 969


  • Slavkov u Brna Roman Andrla

    Tel: 777 572 573

  • Únanov Jan Krištof

    Tel: 737 184 377


  • Vyškov Vladimír Turčan mo.vyskov@anobudelip.cz

    Tel: 602 754 172


  • Znojmo Petr Vodička

    Tel. 774 303 470

Olomoucký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/olomoucky-kraj

Krajská organizace

Ladislav Okleštěk

Krajský předseda Ladislav Okleštěk oklestek@anobudelip.cz

Krajský manažer Milan Passinger passinger@anobudelip.cz Tel: 773 178 258

Krajská kancelář

Určická ulice 4220/53, Prostějov

Oblastní organizace

Místní organizace

Moravskoslezský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/moravskoslezsky-kraj

Krajská organizace

Josef Bělica

Krajský předseda Josef Bělica belica@anobudelip.cz Tel: 602 766 689

Krajská manažerka Markéta Nowaková nowakova@anobudelip.cz Tel: 601 585 722

Krajská kancelář

Havlíčkovo nábřeží 38, Ostrava

Místopředsedové:
Patrik Bocek
Dalibor Janošek
Marcela Mrózková Heříková

Oblastní organizace

Místní organizace

Zlínský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/zlinsky-kraj

Krajská organizace

Pavel Pustějovský

Krajský předseda Pavel Pustějovský pustejovsky@anobudelip.cz Tel: 724 010 634

Krajský manažer Jiří Bílek bilek@anobudelip.cz Tel: 737 867 490

Krajská kancelář

Kvítková 4323, Zlín

Místopředsedové
Radek Doležel
Monika Hubíková
Michal Čížek

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Břestek Štěpán Prochovník

    Tel: 604 221 165

  • Buchlovice Jakub Drápal

    Tel: 775 619 455

  • Chropyně Igor Štěpánek

    Tel: 602 569 747

  • Holešov Radek Doležel

    Tel: 777 707 850

  • Hulín Jaromír Žůrek

    Tel: 603 153 792

  • Huštěnovice Antonín Adamčík

    Tel: 602 327 641

  • Karolínka Pavlína Kalusová

    Tel: 736 207 557

  • Kroměříž Radek Vondráček

    Tel: 724 793 987
    Web: kromeriz.anobudelip.cz

  • Kunovice Vladimír Boráň

    Tel: 602 421 038

  • Kvasice Michal Dohorák

    Tel: 777 161 278

  • Luhačovice Petr Macháček

    Tel: 724 811 166

  • Ostrožská Lhota Pavel Turčin

    Tel: 733 618 055

  • Otrokovice Jiří Veselý

    Tel: 603 447 771

  • Rožnov pod Radhoštěm Jana Malcová

    Tel: 777 058 240

  • Slavičín Vladimír Hubík

    Tel: 603 541 703

  • Uherské Hradiště Jan Zapletal

    Tel: 776 200 531

  • Uherský Brod Radek Všetečka

    Tel: 603 548 264

  • Valašské Klobouky Karel Janáč

    Tel: 776 722 987

  • Valašské Meziříčí Tomáš Filip

    Tel: 724 010 647
    Web: valmez.anobudelip.cz

  • Vizovice Jan Kůrka

    Tel: 725 554 829

  • Vsetín Jaromír Kudlík

    Tel: 603 847 021

  • Zlín Dalibor Stříbný

    Tel: 777 602 691
    Web: zlin.anobudelip.cz

Přeskočit na menu