14 krajských měst,
95 oblastních organizací,
238 místních organizací

Vyberte si na mapě

Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Mapa České republiky - vyberte kraj

Zobrazit celou ČR

Hlavní město Praha

Krajský web: www.anobudelip.cz/praha

Krajská organizace

Martin Stropnický

Krajský předseda Martin Stropnický stropnicky@anobudelip.cz

Krajský manažer Martin Haushalter haushalter@anobudelip.cz Tel: 724 689 154

Krajská kancelář

Babická 2329, Praha 4
149 00

Oblastní organizace

Místní organizace

Středočeský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/stredocesky-kraj

Krajská organizace

František Petrtýl

Krajský předseda František Petrtýl petrtyl@anobudelip.cz Tel: 602 111 909

Krajský manažer Jaromír Maceška maceska@anobudelip.cz Tel: 774 939 500

Krajská kancelář

Babická 2329, Praha 4
149 00

Oblastní organizace

Místní organizace

Jihočeský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/jihocesky-kraj

Krajská organizace

Radka Maxová

Krajská předsedkyně Radka Maxová maxova@anobudelip.cz Tel: 601 380 599

Krajská manažerka Vladimíra Hrušková hruskova@anobudelip.cz Tel: 601 380 602

Krajská kancelář

DK Metropol, Senovážné nám. 2, České Budějovice

Oblastní organizace

Místní organizace

Plzeňský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/plzensky-kraj

Krajská organizace

Jan Volný

Krajský předseda Jan Volný volny@anobudelip.cz Tel: 601 392 544

Krajský manažer Michal Marek marek@anobudelip.cz Tel: 725 996 837

Krajská kancelář

Hotel Slovan, Smetanovy sady 1
kancelář č. 222, 2. patro, Plzeň-město

Oblastní organizace

Místní organizace

Karlovarský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/karlovarsky-kraj

Krajská organizace

Krajský předseda Martin Hurajčík hurajcik@anobudelip.cz Tel: 602 425 537

Krajský manažer Vlastimil Lesčinský lescinsky@anobudelip.cz Tel: 602 466 567

Krajská kancelář

5. května 163, Sokolov

Oblastní organizace

Místní organizace

Ústecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/ustecky-kraj

Krajská organizace

Jan Richter

Krajský předseda Jan Richter richter@anobudelip.cz Tel: 725 996 802

Krajský manažer Jakub Komárek jakub.komarek@anobudelip.cz Tel: 777 193 744

Krajská kancelář

Oblastní organizace

Místní organizace

Liberecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/liberecky-kraj

Krajská organizace

Krajská předsedkyně Jana Pastuchová (místopředsedkyně pověřená řízením) pastuchova@anobudelip.cz Tel: 778 005 705

Krajská manažerka Jana Hajná hajna@anobudelip.cz Tel: 737 822 729

Krajská kancelář

Jednání po dohodě.

Oblastní organizace

Místní organizace

Královéhradecký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/kralovehradecky-kraj

Krajská organizace

Pavel Plzák

Krajský předseda Pavel Plzák plzak@anobudelip.cz

Krajská manažerka Darina Kricnarová kricnarova@anobudelip.cz Tel: 601 392 549

Krajská kancelář

Třída ČSA 287, Hradec Králové

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Hradec Králové - Město Andrea Turková

    Tel: 739 451 217


  • Lhota pod Hořičkami Eva Tipeltová mo.lhota.pod.horickami@anobudelip.cz

    Tel: 775 969 743


  • Trutnov město Jiří Šedivec

    Tel: 737 231 174


Pardubický kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/pardubicky-kraj

Krajská organizace

Jan Řehounek

Krajský předseda Jan Řehounek rehounek@anobudelip.cz

Krajská manažerka Simona Barvířová barvirova@anobudelip.cz Tel: 606 699 273

Krajská kancelář

Třída Míru 302/3, 530 02
Pardubice (1. Patro)

Oblastní organizace

Místní organizace

Kraj Vysočina

Krajský web: www.anobudelip.cz/kraj-vysocina

Krajská organizace

Josef Kott

Krajský předseda Josef Kott kottj@psp.cz Tel: 602 108 934

Krajský manažer Lubomír Nechvátal nechvatal@anobudelip.cz Tel: 725 996 833

Krajská kancelář

Žižkova 1696/15, Jihlava

Oblastní organizace

Místní organizace

Jihomoravský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/jihomoravsky-kraj

Krajská organizace

Taťána Malá

Krajská předsedkyně Taťána Malá mala@anobudelip.cz Tel: 777 274 894

Krajský manažer David Aleš ales@anobudelip.cz Tel: 777 564 377

Krajská kancelář

Hlinky 68, Brno, 603 00

Oblastní organizace

Místní organizace

Olomoucký kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/olomoucky-kraj

Krajská organizace

Ladislav Okleštěk

Krajský předseda Ladislav Okleštěk oklestek@anobudelip.cz

Krajský manažer Milan Passinger passinger@anobudelip.cz Tel: 773 178 258

Krajská kancelář

Určická ulice 4220/53, Prostějov

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Jeseník Adam Kalous

    Tel: 724 904 494
    Web: jesenik.anobudelip.cz

  • Kralice na Hané Radovan Fabiánek

    Tel: 608 780 828

  • Litovel Kamila Dohnalová mo.litovel@anobudelip.cz

    Tel: 777 281 010

  • Mohelnice Vladimír Daněk

    Tel: 732 995 246
    Web: mohelnice.anobudelip.cz

  • Olomouc Miroslav Žbánek

    Tel: 739 002 413
    Web: www.anoolomouc.cz

  • Přerov Hana Mazochová

    Tel: 724 611 937
    Web: prerov.anobudelip.cz

  • Prostějov Jiří Rozehnal

    Tel: 608 280 995

  • Rapotín Radek Hofer

    Tel.: 737 512 099

  • Šternberk Petr Ožana

    Tel.:777 262 170

  • Šumperk Martin Janíček

    Tel: 604 692 424
    Web: sumperk.anobudelip.cz

  • Tovačov Rostislav Hrdiborský

    Tel: 732 735 753

  • Uničov Petr Lón

    Tel: 777 888 780

  • Vrbátky Ivo Zatloukal

    Tel: 606 485 021

Moravskoslezský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/moravskoslezsky-kraj

Krajská organizace

Josef Bělica

Krajský předseda Josef Bělica belica@anobudelip.cz Tel: 602 766 689

Krajská manažerka Markéta Nowaková nowakova@anobudelip.cz Tel: 601 585 722

Krajská kancelář

Havlíčkovo nábřeží 38, Ostrava

Oblastní organizace

Místní organizace

Zlínský kraj

Krajský web: www.anobudelip.cz/zlinsky-kraj

Krajská organizace

Pavel Pustějovský

Krajský předseda Pavel Pustějovský pustejovsky@anobudelip.cz Tel: 724 010 634

Krajská manažerka Kateřina Vašicová vasicova@anobudelip.cz Tel: 724 011 659

Krajská kancelář

Kvítková 4323, Zlín

Oblastní organizace

Místní organizace

  • Břestek Štěpán Prochovník

    Tel.: 604 221 165

  • Buchlovice Jakub Drápal

    Tel.: 775 619 455

  • Chropyně Igor Štěpánek

    Tel.: 602 569 747

  • Holešov Radek Doležel

    Tel.: 777 707 850

  • Hulín Jaromír Žůrek

    Tel.: 603 153 792

  • Huštěnovice Antonín Adamčík

    Tel.: 602 327 641

  • Kroměříž Miroslav Sadílek

    Tel: 724 118 633
    Web: kromeriz.anobudelip.cz

  • Kunovice Vladimír Boráň

    Tel.: 602 421 038

  • Kvasice Michal Dohorák

    Tel.: 777 161 278

  • Luhačovice Radomil Kop mo.luhacovice@anobudelip.cz

    Tel: 601 574 285

  • Ostrožská Lhota Pavel Turčin

    Tel.: 733 618 055

  • Otrokovice Ondřej Wilczynski mo.otrokovice@anobudelip.cz

    Tel: 733 358 085

  • Rožnov pod Radhoštěm Jana Malcová

    Tel.: 777 058 240

  • Slavičín Vladimír Hubík

    Tel.: 603 541 703

  • Uherské Hradiště Jan Zapletal

    Tel.: 776 200 531

  • Uherský Brod Radek Všetečka

    Tel.: 603 548 264

  • Valašské Klobouky Milena Dočekalová mo.valasske.klobouky@anobudelip.cz

    Tel: 603 801 150

  • Valašské Meziříčí Radim Přikryl

    Tel: 724 010 640
    Web: valmez.anobudelip.cz

  • Vizovice Jan Kůrka

    Tel.: 725 554 829

  • Vsetín Marek Chytka

    Tel: 774 085 777

  • Zlín Michal Čížek mo.zlin@anobudelip.cz

    Tel: 778 548 810
    Web: zlin.anobudelip.cz

Přeskočit na menu